FOR A BETTER WORLD

Knauf Insulation For A Better World
FOR A BETTER WORLD

Knauf Insulation veikla visada remiasi tvarumo principu. 


Mūsų produktai taupo energiją, mažina išmetamų teršalų kiekį ir yra skirti užtikrinti, kad pastatai būtų naudingi aplinkai, o žmonės jaustųsi sveiki, saugūs ir laimingi.

Su trimis svarbiausiais tvarumo veiksniais visoje įmonėje dirbame daugiau nei dešimtmetį. Mes sutelkėme dėmesį į nulinę žalą, energijos sąnaudų ir išmetamųjų teršalų mažinimą, gamybos atliekų perdirbimą, žiedinės ekonomikos principų įtraukimą ir nuolatines kampanijas už geresnius ir tvaresnius pastatus.

Per pastarąjį dešimtmetį pasiekėme puikių rezultatų ir didžiuojamės tuo, kaip pakeitėme įmonę, padėjome kolegoms, bendruomenėms bei klientams ir sumažinome savo poveikį aplinkai.

Tačiau tvarumas yra nuolatinio gerinimo procesas. Mums reikia remtis savo laimėjimais. Turime daugiau nuveikti žmonių ir aplinkos labui. Štai kodėl sukūrėme savo naują tvarumo strategiją. Naująją strategiją vadiname „ geresniam pasauliui“, nes ji pagrįsta mūsų misijos sėkme: „Mūsų vizija – keisti ir kurti pažangesnius izoliavimo sprendimus geresniam pasauliui.“

 

Svarbiausi 2010–2020 m. pasiekimai

Energija ir su ja susijusi emisija Saugumas Atliekos NOx  Vandens naudojimas
22,7 % sumažintos energijos sąnaudos nelaimingų atsitikimų darbe sumažėjo 56% atliekų išvežimas į sąvartyną sumažėjo 67.3% NOx kiekis sumažėjo 42,7%  39,8 % sumažintos vandens sąnaudos
23.2%  sumažintas susijęs išmetamųjų teršalų kiekis       80,7 % sumažėjo nuotekų

Ateičiai užsibrėžėme keturis svarbius ilgalaikius tikslus. Mūsų prisiimti tvirti įsipareigojimai atskleidžia, kaip bus pasiektas kiekvienas tikslas.

ŽMONĖS: žinome, kad geresnis pasaulis gali prasidėti darbe. Pažiūrėkite, kaip užtikrinsime saugų mūsų bendruomenių ir žmonių klestėjimą.

ŽMONĖS

mūsų didysis siekis yra sumažinimas. Sužinokite, kaip sumažinsime savo produktų, gamyklų ir biurų daromą poveikį.

ANGLIES DIOKSIDAS

 turime nuveikti daugiau naudodami mažiau. Sužinokite, kaip sumažinsime, pakartotinai naudosime ir perdirbsime.

EKONOMIKA
pastatai atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį kuriant geresnį pasaulį. Atraskite, kaip pritaikysime pastatus ateičiai.
 
PASTATAI

Greta ilgalaikių tikslų sukūrėme 2025 m. tikslus, kurių kiekvienas gali pradėti siekti jau dabar.
Esame tvirtai įsitikinę, kad dabartinė mūsų vadovybė turėtų būti atsakinga už pažangą siekiant šių keturių tikslų. Mes neturime palikti problemos spręsti kitai kartai. Šiuose puslapiuose galite stebėti mūsų pažangą.