Kodėl verta rinktis Knauf Insulation?
Kodėl verta rinktis Knauf Insulation?

Mes siūlome geriausią sprendimą Jūsų sistemai

Rinkoje yra labai platus izoliavimo sistemų spektras, kuris skiriasi pagal įvairias formas, našumą, tvarumą, ekonominę naudą bei prieinamumą.

Mes siūlome sprendimus visiems komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatams, naujos statybos ar renovuojamiems projektams, taip pat šilumos sistemų izoliavimo, pramoninių įrenginių, bei priešgaisrinės apsaugos reikalavimams. 

Knauf Insulation:

  • Laiko patikrinta Mineralinės vatos ir Akmens vatos patirtis, suteikianti mums  unikalią galimybę pasiūlyti geriausią izoliavimo sprendimą Jūsų sistemai. 
  • Nuolatinės naujovės, leidžia mums nuolat tobulinti mūsų pasiūlymus ir palaikyti klientus tvarumo, statybų kokybės ir našumo srityse. 

Mūsų gaminami mineralinės ir akmens vatos produktai yra labai tvarūs, jie yra nedegūs ir pasižymi aukščiausio lygio šilumos ir garso izoliavimo savybėmis, jie atitinka aukščiausias technines charakteristikas ir parodė puikų našumą sudėtingų projektų metu, įskaitant "pasyvių namų" (Passivhaus) standartą.

Mūsų Mineralinė vata gaminama naudojant daugiau kaip  80% aukštos kokybės perdirbamo stiklo, papildomai įpilant smėlio, kalkių, sodos. Mišinys deginamas esant aukštai temperatūrai, pasigaminęs plaušas surišamas naudojant mūsų patentuotą ir revoliucinę biologiškai pagrįstą rišiklį pagal ECOSE® Technologiją - technologija nenaudojant formaldehidų, fenolių, dažiklių.

Mūsų Biri pučiama vata Supafil yra biri (be rišiklių) mineralinė vata. Naudojama pučiant su specialia pūtimo įranga, 

Mūsų Akmens vata gaminama daugiausiai iš ugnikalnio uolienų, paprasto bazalto ir/arba dolomito. Šiuo metu vis didėjanti dalis yra perdirbamas šlakas: atliekantis produktas iš aukštakrosnių. Žaliavos išsilydo o poto sukietėja į smulkų mineralinės vatos pluoštą. Dauguma mūsų akmens vatos produktų gaminama naudojant ECOSE® Technologiją. 

Mūsų Techninės izoliacijos sprendimai apima daugybę aukštos kokybės izoliavimo sprendimų, kurie buvo sukurti specialiai šilumokaičio sistemų ir pramoninių įrenginių izoliavimo reikalavimams. Mūsų asortimentas apima sprendimus dėl izoliuojančių šildymo sistemų, vamzdynų ir oro kondicionavimo, bei pasyviosios priešgaisrinės apsaugos. Daugiau informacijos aglų kalba www.knaufinsulation-ts.com